Arnavutça Türkçe çeviriArnavutça Türkçe, Türkçe Arnavutça Tercüman İletişim     Facebook Ekle  

iletişim
 

MONİKA KASRAT

   
 

Yeminli Tercüman

   
 

Arnavutça Türkçe. Türkçe Arnavutça Çeviri, Rehperlik ve Danışmanlık

   
       
E-Mail : info@arnavutcatercuman.com  
E-Mail : monikasrat@hotmail.com  
MSN : monikasrat@hotmail.com  
Telefon : +905364881661  
Albanian Turkish Translation - Turkish Albanian Translation      
ARDIL TERCÜME
an image

Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı bir kaç cümleden sonra ara vererek tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir.Özel donanım gerektirmediğinden, simültane tercümeye nazaran daha külfetsiz olduğundan özellikle küçük toplantılar karakol sorguları, duruşmalarda verilen ifadeler,turizm, sağlık ve eskort hizmetleri içindir.

SİMULTANE TERCÜME
an image

Simültane tercüme katılımcı sayısının yüksek olduğu büyük ölçekli organizasyonlardır, bu konuda özel olarak eğitimli ve tecrübe sahibi olmak gerekir. özel ses sistemleri ve tercüman odaları kullanılarak verilen eşzamanlı tercüme hizmetidir. Bu hizmet seçeneğinde tercüman tercüme etmek için konuşmacının ara vermesini beklemez, bir yandan dinlerken bir yandan da duyduklarını tercüme ederek dinleyicilere aktarır.

RESMİ BELGE ÇEVİRİLERİ
an image

Resmi belgeler, dili Arnavutça olsada özel yazı biçimlerinden müteşekkildir. Dolayısıyla resmi belge çevirileri çok daha özen gösterilerek yapılır. Resmi belge çevirileri, konuşma dillerinden çok daha farklı, daha ciddi ve daha ağır bir dille yazılır.

PostHeaderIcon

 

Arnavutça Tercüme, Türkçe Arnavutça Tercüme, Arnavutça Çeviri, Türkçe Arnavutça Çeviri, Arnavutça Yeminli Tercüme